Vše o mistryni světa Kelly Slaterové

Října 16, 2014

Je zvažována Kelly Slaterová nejlepší surfař na světě 11krát vítěz světového šampionátu surfování, zatím nejvyšší rekord. Narodil se na Floridě v roce 1972 a byl nejmladší, který vyhrál mistrovství světa v surfování ve věku 20 let a také nejstarším veteránem ve 39. roce. To nám ukazuje, že celou dobu nepřestal pracovat a že je v perfektní fyzická kondice. Jeho kolegové říkají o něm, že od mladého věku je narozen a neúnavný konkurent.

Předtím, než ve 20 letech vyhrál svůj první světový pohár, vyhrál již 6 titulů asociace Eastern Surfing Association a 4 národní tituly. Během vaší profesionální kariéry on střídal období volného surfování s obdobími soutěže. Je to bezpochyby hrdina surfaři, protože kromě toho, že mu bylo jasné tituly, vytvořil nové manévry a naučil světu nové vlny.

Některá jeho oblíbená místa Jsou to Soup Bowls na Barbadosu, Taghazout v Maroku, Minis v Irsku, Jeffreys Bay v Jižní Africe, Kirra v Austrálii, Pipeline na Havaji a Mondos v Kalifornii.

Kelly Slater

Kelly Slaterová se pro ni stala nejen surfováním, ale také slavnou mediální vystoupení Oni také dělali to populární u non-surfaři podobný. Slater se objevil v seriálu The Beach Watchers a měl také romantické vztahy s populárními postavami jako Pamela Anderson, Gisele Büdchen nebo Cameron Díaz.

Níže uvádíme seznam všechny jeho profesionální úspěchy:

• Je to nejvíce vítězný surfař v historii ASP World Tour World Surfing Championship
  • Je to nejmladší surfař, který ve 20 letech vyhrál mistrovství světa v surfování
  • Je to nejstarší veteránský surfař, který ve věku 39 let vyhrál mistrovství světa v surfování
  • Surfař, který dosáhl prestižního plynovodu, zvládl nejvícekrát 6krát
  • Je to surfař, který vyhrál ve všech stálých místech, kterými prochází Tour World Championship.